La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

1

Są tu jacyś znawcy nowych przepisów drogowych? Od dziś zdobyte punkty kasują się po roku a nie po dwóch latach jak wcześniej, dodatkowo wróciły testy redukujące 6 pkt karnych. I teraz moje pytanie, jako ze punkty zdobyte w okresie gdy kasowały się 24 miesiące, wciąż będą się tak kasowa bo prawo nie działa wstecz, to jak wyglada sytuacja z testami redukującymi? Mam 5 pkt które skasują mi się w tym roku (zalapalem się akurat na tydzień przed nowymi przepisami) i 14 pkt na dwa lata. Jak pójdę na test i wykasuje sobie 6 pkt, to czy w tym roku jak minie rok od mandatu to nie skasuje mi się zaden czy te 5 które powinno? Nigdy wcześniej tych testów nie robiłem i nie wiem czy tam się kasują najbliższe datą, czy losowo czy jak to działa.

1

@Janas11224 A to nie wycofali tych kursów redukcyjnych?

2

@DonCarletto wycofali ale wlasnie wróciły, przynajmniej tak zrozumiałem.

0

@Janas11224 Dziwne, dopiero co słyszałem że wycofują i już wracają xD?

0

@DonCarletto żeby na czymś zarobić. One nie są darmowe ;)

0

@DonCarletto strzelili se w kolano bo wielu zawodowych kierowców potracilo prawo jazdy

0

@BordowyPtak Wiem że nie są ;).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?