La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

7

W sumie zdałem sobie sprawę z tego że jestem jak Henry Cavill, tylko nie jestem sławny... I przystojny.. I umięśniony... I bogaty... Ale lubię grać w gierki tak jak on.

konto usunięte

0

@Jakchcesz pierwsze słyszę

0

@Jakchcesz Sławny i bogaty a nawet nie wiem kto to jest haha.

8

@Kazragore Boś jest zacofany haha

3

@Kazragore aktor i to taki dosyć sławny.

konto usunięte

0

@Kazragore to grubo tyle Ci powiem xD

0

@Mario96w @Jakchcesz @masq
Sprawdziłem go na filmweb i w sumie to grał tylko w jednym serialu który oglądałem "Dynastia Tudorów" reszta to może i dobre filmy ale nie moj gust bo widzę masa Superman no i jest Wiedźmin który z tego co czytam jest tak denny że aż Cavill zrezygnował. Ciekawe bo coś mi wyskoczyło że ma coś robić z Warhammera. I jeszcze na 2024 ma wpisane Connor MacLeod oby to nie była "unowocześniona" wersja Nieśmiertelnego bo aż się boje (oryginał wybitny nie był ale to jest jeden z filmów na którym się wychowałem i muzyka była mega).

0

@Kazragore Geralta zagrał świetnie, mimo że zniszczyli trochę tego Wiedźmina

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?