La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

4


Może PO nie jest takie złe jak PiS, ale trzeba przyznać, ze ich wyborcy reprezentują ten sam poziom.

2

@hayek "Nie jest tak złe" mhm.

konto usunięte

0

@hayek A za co Tusk ma przepraszać? Fanatycy partii politycznych to debile? Stare, znałem

0

@AlexDark00 „Może” :P
@Compadre To wiadomo, wkleiłem ten post, bo innego nie miałem. Odnoszę się tylko so owego uczestnika wiecu.

konto usunięte

1

@hayek Trochę kąciki ust mi się podniosły, gdy zobaczyłem na transparencie Kaczyńskiego, ale Teda. Wzięło z zaskoczenia.

1

@hayek PO jest gorsze od PiS i dlatego nie wygra po raz kolejny wyborów

konto usunięte

0

@hayek
@Comentateiro ty ponoć jesteś ich wyborcą

konto usunięte

1

@Compadre Tusk jest ślepy i nie widzi? No chyba nie.

1

@hayek No, akurat Ted sam się załatwił, więc Boga nie ma co mieszać w to.

1

@okiemtypera_lucaxx95 "PO jest gorsze od PiS i dlatego nie wygra po raz kolejny wyborów"
What?
No tak za PO nie mieliśmy prawie najwyżej inflacji w UE... kolejny sukces PiS-u :?

1

@tomek8756 Coś naszemu koledze się tam w głowie pomieszało. I to mocno.

0

@hayek Bzdura. Takie osoby się zdarzają, ale zdarzają w morzu porządnych ludzi. W PiS radykalizm to standard a nie wyjątek. Nie bez powodu wyborcy PiSu nazywani są wyznawcami.

Błędna jest Twoja ocena.

1

@AlexDark00 ty akurat wiesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?