La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

3

Mówcie co chcecie, ale Neymar dał by więcej niż Fati,Ferran i Rafinha.
Zwróćcie uwagę że w tym sezonie nie mieliśmy praktycznie karnych ( 2 w połowie sezonu) trudno o faul w polu karnym mając skrzydłowych którzy nie uśmieją dryblować

konto usunięte

1

@VeB 1899 Nie nie dałby.

konto usunięte

0

@VeB 1899 a co strzelałby gole zdalnie ze szpitala??

0

@VeB 1899 a co dalby Neymar błakąjący się po gabinetach lekarskich? Raphinha to chociaż jest ciągle gotowy do gry.

2

@masq @kamiVeB
A widzieliście większość kontuzji Neymara ? Nie zaczynało się jak w przypadku Dembele od mięśniówki po gwałtownym sprincie czy czymś w tym stylu. Większość kontuzji Neymara były skutkami wejść przeciwników. Zdarza się każdemu, tym bardziej w takiej lidze jak Francuska… w Hiszpanii nie miał większego problemu ze zdrowiem. Mówiąc o aspekcie czysto piłkarskim Neymar jest dalej w topie

3

@kamiVeB Neymar błąkający się po gabinetach lekarskich ma w tym sezonie chyba 18 bramek i 17 asyst. Ile ma błąkający się po gabinetach lekarskich Dembele, i nie błąkający się Raphinha xD?

3

@DonCarletto Nasi skrzydłowi potrzebowali by 2-3 sezonów na takie statystyki. Pomijając liczby Neymar jest zawodnikiem którzy przejdzie 2-3 zawodników i poda do kogos kto zanotuje asystę. Nasi potężni skrzydłowi podają piłkę wszerz boiska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?