- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 843 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 843 Culés
0
Ok, bo ja nie kumam i może ktoś mi wyjaśni.
Bo taki Real Madryt, który rocznie wydaje na pensje więcej o jakieś 50mln, kupuje sobie Bellinghama za 100 mln, a my ledwo Gaviego zakontraktowaliśmy?
Tylko merytoryczne odpowiedzi pls. :)
1
@Sherem Bartomeu rozpierd***ił nam klub.
A bardziej merytorycznie - lata zaniedbań finansowych, zawyżonych płac wzgledem przychodów, dług który narastał...
Real bardzo dbał o finanse i ma zwyczajnie kasę ;)
0
@Sherem my kupowalisny Dembele, Coutinho, Griezmany i inne wynalazki a oni z tych drogich Hazarda?
0
@Sherem merytorycznie to jesteśmy w dupie z ffp. Czyli nie mamy opcji 1:1, jak sprzedajesz za 50 baniek to na nowego mogą wydać tylko 40%. O wynagrodzeni nie wspominając, mocno spada nam tez przychód w przyszłym sezonie, stadion itd i to też powoduje że mamy niższy budżet. Pojebane zasady la ligi, w Anglii jadą pod kreska i żyją dalej
0
@Sherem już Cie wyjaśniam. Perez prowadzi bardzo dobrze klub. W Barcelonie był zwykły oszust, kret, dezerter, szuja, menda, paździoch, kanalia, kłamca, madrista, flet i ciul - a jego nazwisko to bartomeu (pfu!)