La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 236 Culés

2

Kolejny raz przez ,,ciepłe kluchy'' mogą nam przejść najlepsze transfery. Ferran, Kessie czy Garcia będą się zapierać rękami i nogami i nie będzie kasy na transfery. Zaczynam doceniać piłkarzy, którzy bez gadania zgadzali się odchodzić.

Rok temu Depay tak się zaparł, zarzekał się, że będzie walczył o 1 skład, że nie odejdzie i co? Musieliśmy oddać Aube przez niego a on za pół roku i tak odszedł nie robiąc w pół roku nic XD

0

@Gaz przecież sami te „ciepłe kluchy” ściągaliśmy rok/dwa temu. To są same transfery aktualnego zarządu. Jak teraz nowe transfery nie wypala to tez ich za rok będziesz nazywać „ciepłymi kluchami” i wypychać żeby moc ściągać kolejnych. Przecież to jakieś błędne koło. Inna sprawa to cele sportowe i życie prywatne zawodników, którzy mogą nie chcieć zmieniać otoczenia szczególnie po tak krótkim czasie.

0

@ViscaelBarca2007 No to tym bardziej powinno być łatwiej ich sprzedać skoro ściągał ich ,,geniusz'' Alemany a nie Bartomeu który placil kazdemu złotem wiec w czym problem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?