La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

4

Dla mnie Mamed jest legendą i królem polskiego mma. Podnieść się po tak ciężkiej i destrukcyjnej kontuzji, gdzie lekarze odradzali walki to trzeba mieć charakter z tytanu. Czapki z głów.

0

@IronSanHybrid co mu było?

1

0

@IronSanHybrid aaa, faktycznie. Jak przez mgłę pamiętam.

1

@IronSanHybrid Przecież to jest artykuł ckliwy na kliknięcia. ,,"Doktor nie powiedział tego wprost, ale zasugerował, że Mamed ma także inną pasję'' Nie powiedział w prost to mógł się nawet zaśmiać...

Materle z gorszych złamań składali 10 razy więcej i dalej walczy, już bez przesady xD

1

@IronSanHybrid Błachowicz jest królem polskiego mma.

0

@Gaz Przecież lekarze co go operowali na wywiadzie w klinice wprost powiedzieli, że po takich obrażeniach nie powinien już walczyć.

2

@Adran360 Janek też top, ale dla mnie Mamed to ktoś więcej, legenda po prostu.

0

@IronSanHybrid ,,Jego biologia jest świetna. Nasza rekomendacja jest jednak taka, żeby rozważyć "drugie życie". To nie jest tak, że tkanki się nie zrosną, te problemy będą ustępować. Jednak, jeśli znowu pojawiłby się uraz, może się to skończyć bardzo źle – podkreśla dr Rybicki.''

To można powiedzieć o każdym zawodniku MMA. Bo każdy wie, że może zostać kaleką i podpisują papiery. Lekarz zawsze powie, że coś może się znowu stać. W przypadku Dembele nie dawali żadnych gwarancji na to, że mięsień mu się znowu nie zerwie i to gorzej ale przez to ma rzucić piłkę?

2

@IronSanHybrid Królem polskiego mma jest ten zawodnik i proszę nie wprowadzać w błąd.

1

@Adran360 Błachowicz też ma ciekawą drogę za sobą, liczę na dobrą jego walkę z Pereira

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?