La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 846 Culés

16

niech stoją przy tym murze i umierają z głodu. Brawa dla Straży Granicznej za pilnowanie granic.
Znając życie to gdyby teraz rządziła Platforma to wszyscy byliby wpuszczani :)


0

@draxidox ale ty wiesz, że oni nie mogą odejść? Że Łukaszenko specjalnie wojskiem blokuje tym ludziom możliwość jakiegokolwiek ruchu? Straż Graniczna wykonuje swoją pracę, ok, ale decyzja o tym co tam się dzieje jest skandaliczna i po prostu populistyczna. Przez polsko-ukraińską granice przeszło miliony osób bez jakiejkolwiek weryfikacji. I to nie kwestią Platformy. Gdyby ludzie byli otwarci na tych uchodczow z białoruskiej granicy to PiS by ich wpuścił.

9

@Eto'o9 R10 Ale Ty wiesz, że oni tam nie spadli z nieba tylko sami przylecieli na zaproszenie Białorusinów lub zostali sprowadzeni? Populizmem to jest gra na emocjach za pomocą dzieci. Po drugie, skąd wiesz, że miliony ludzi przeszły przez polsko-ukraińską granicę bez "jakiejkolwiek" weryfikacji. Przecież na Ukrainie obowiązuje zakaz wyjazdu dla mężczyzn między 18 a 65 rokiem życia. Gdyby było tak jak mówisz, to byśmy mieli sporo młodych byczków w Polsce, którzy zdezerterowali.

0

@Eto'o9 R10
Co nas to obchodzi? Ruskim właśnie chodzi o to by nas destabilizować biednymi dziećmi i uchodźcami.
Nie wiedziałem, że na wschodzie mamy śniadych sąsiadów.

3

@Eto'o9 R10 Wpuśćmy ich, Łukaszenka nagle stwierdzi - no wpuścili, może wystarczy. Otóż niestety nie, jak zobaczą, że wpuszczamy ich to jutro na granicy będzie koczowało ich 2x tyle...

1

@draxidox Jeszcze warto by było podobne obrazki rozpowszechnić na całym świecie - zwłaszcza w miejscach z których ci ludzie przyjechali aby stanowiło to przestrogę dla innych co ich czeka gdy zdecydują się na podróż do Białorusi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?