La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

5

Kiedyś była taka fajna dyskusja tutaj albo na rm.pl polecę na podobnym flow:

A więc tak:
Sprzedajemy Kounde za 120 mln, do tego Raphinhe za 90, za Marcosa Alonso też ktoś da spokojnie 70 bo dobrze lata i bramki strzela, opchniemy jeszcze Kessiego za 60 mln bo to dzik. To nam daje 340 melo.
Za to kupujemy Mbappe za 100, Alphonso Davisa za 90 - poradzi se na prawej na lajcie, Upamecano za 50, bo Bajern nie zapłacił dużo. 80 damy za Neymara bo chce wrucić i zostaje nam 40 na Zubimendiego.
Ceny wziełem z transfermarkta więc som adekwatne i lecimy!!!1

konto usunięte

2

@jacobFCB paaanie, a po co nam ten Zubi jak my taką kasą dysponujemy!!

2

@pioz123 Sprzeda się go po roku za 213,7 mln.

konto usunięte

0

@jacobFCB brzmi sensownie

0

@jacobFCB Pamiętam jak pewien pan zbierał na Neymara i sprzedawał wszystkich po 60-100 mln. Tamtego lata wszyscy poszli na wypożyczenie a kilku sprzedaliśmy za 1-10 mln xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?