La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 927 Culés

0

Ancelotti jeszcze przed meczem: Jeśli wygramy, to trafiłem, a jeśli przegramy, to na bruk.

Myślicie, że Włoch po tym 4-0 straci posadę?

0

@AmigoBlancos jeszcze jak

8

@AmigoBlancos Oby nie.

0

@AmigoBlancos

Raczej straci, za wysoka ta porażka.

0

@AmigoBlancos
Stawiam, że po sezonie sobie podziękują.

0

@AmigoBlancos
Dziwne by było gdyby nie stracił będąc szczerym. Porażka z City to nie wstyd, ale w takim stylu ?

0

@AmigoBlancos Jeśli Real chciałby się pozbyć Benzemy, Krossa i Modricia, to zmiana wydaje się jak najbardziej racjonalną decyzja. W innym przypadku nie widzę sensu.
Jednak Floro raczej takich spotkań nie wybacza.

0

@AmigoBlancos Wg mnie powinni go zmienić, nie będzie lepiej. Przebieg dwumeczu sprzed roku był taki sam, uratowała go dyspozycja strzelecka CIty i niebywały fart.

0

@AmigoBlancos chyba jest duża szansa na jakieś delikatne rozejście się, gdyby odpadli jakoś na styku po walce to pewnie by został ale mało że wynik wysoki to poziom gry dzisiaj to dno, w Madrycie mieli jeszcze swoje momenty ale dzisiaj to co najmniej 2 półki niżej od City

0

@koziar
Strzelili 3 gole na stadionie City w pierwszym meczu, jeśli porownujesz te dwa dwumecze to warto dodać, że dziś Realu w Manchesterze nie było.

0

@AmigoBlancos niech zostaje jak najdłużej

0

@AmigoBlancos Real nie istniał w drugim meczu wtedy. Pierwszy celny strzał to była bramka w samej końcówce. Powinniście dostać na dziurę już wtedy, na szczęście zamgliło wam to oczy to farcenie coroczne a Pepu bezustannie robi robotę, obojętnie od tego co się stanie w finale.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?