- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
6
Lakersi pokonali GSW 4:2 i awansowali do finałów Konferencji.
Nieskromnie powiem, że przewidziałem dokładny wynik między nimi, co mnie niesamowicie cieszy, bo kibicuje LBJ i życzę mu zdobycia piątego pierścienia.
W kluczowym meczu zdobył 30 pkt, 9 asyst, 9 zbiórek. 38 lat przypominam. Rocznikowo 39 lat nawet.
Przekot to jest...
@Encore @barcelonaLM @fart @adi7adi8 @wasacz @FCB24 @BartqRKO czy kto tam się jeszcze koszem interesuje na tej stronie.
1
@michal26 Davis jest najlepszym obronca na swiecie i takie sa fakty
0
@Encore Aż dziwne że jeszcze sie nie połamal;'
0
@takisobiektos Mial jakis problem ale jego gra to uczta pod tablica
1
@michal26 IMO GOAT
1
@michal26 Fajnie by było zobaczyć finał Boston - Lakers.
0
@Encore no to prawda. Podkoszowych mają cholernie mocnych. LBJ z Daviesem robią robotę.
1
@michal26 Sama prezencja Davisa robi swoje.Ludzie boja sie wjezdzac pod kosz jak go widza.
1
@xvcWinterSoldier można powiedzieć - el Clasico :)
Za to mi się marzy Miami - Lakers. Całkiem realne to jest, ale bardziej prawdopodobne niestety Denver - Boston
0
@Encore oj tak. Sama obecność robi robotę.
On ma niesamowicie duży zasięg rąk i zwyczajnie, mimo niezbyt silnej sylwetki - no jest różnica po prostu między nim a wbiegającymi. Oprócz tego jest niezwykle sprawny i dobry technicznie jak na centra
0
@BorzyKrzys po zakończeniu jego kariery NBA będzie płakać. Najlepszy w XXIw. Bezapelacyjnie
1
@michal26 On ma nietypowe warunki fizyczne.Troche jak Durant.Bardzo wysoki ale gibki,zwinny.
1
@michal26 Noce z Cleveland w 2016 były magiczne. Nieprawdopodobna historia.