La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1146 Culés

39

Koronę najbardziej żałosnego klubu w tym sezonie otrzyma Real Madryt.
Oni o sędziach nie gadają, poza momentami gdzie o sędziach gadają czyli w każdym meczu którego nie wygrają.
Miałą być liga Negriery, decyzje na niekorzyść Realu przez to, że liga jest kupiona, w LM nie ma takich problemów. No chyba, że zaliczamy remis a chwilę przed tym jak nasz obrońca w debilny sposób oddał piłkę pod własną bramką był minimalny aut, którego sędzia nie zauważył. No to wtedy mu pociśniemy na konferencji, że jest nieuważny.
A kto ostatnio narzekał, że VAR za dużo interweniuje bo anulował bramkę z widocznego spalonego? Brawo, zgadliście, ten sam człowiek co teraz narzeka, że technologia widziała minimalny aut a sędzia nie zauważył xD
Szkoda, że sezon się kończy bo kopalnią beki jest oglądać jak Real zwala na sędziów każde swoje niepowodzenie, byle tylko nie przyznać, że grają fatalnie cały sezon.

konto usunięte

0

@Tasde Fajne wyniki jak na taki fatalny zespół,poniosło cię.

1

@Nomadd Wspaniały wynik. -15 pkt z Barceloną, która ma długi xd.

konto usunięte

1

@AlexDark00Dobrze że jest ten Real bo nie mielibyśmy się czym chwalić a tak ogrywamy Real I już jesteśmy najlepszym zespołem świata.Wpier..ol w LE o LM to marzymy od 2 lat bo nie umiemy wyjść z grupy a LE też za wysokie progi,jak wyżej dobrze że jest ten Real bo co by nam zostało.No ale -15 co za sezon nic tylko płakać.

0

@Nomadd Jak dla cb wygrana liga to jest nic to xd. Liga pokazuje, która drużyna ma najrówniejszą formę. W LM wystarczy słabszy dzień i masz wylot.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?