La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

26

Atak barkiem w bark z Viniciusem - faul
Atak barkiem w plecy Haalanda i Grealisha - czyściutko
Wytłumacz to specu @JohnA

1

@Tasde tez jestem ciekawy, te interpretacje to masakra jakaś

1

@Joe_Pesci No ja jestem ciekaw, ale bardzo aktywny przed sekundą @JohnA wyśmiał, że miałby być faul na Haalandzie po ataku Carvajala więc czekam czemu był faul na Viniciusie gdy to był bark w bark.

0

@Tasde rodri ciągnie za koszulkę Rodrygo taktycznie, brak kartki. Potem ciągnie za koszulkę Camavinga brak kartki. Wytłumacz to specu XDD
Jeszcze mi podajesz akcje bezpośrednio po tym jak Rodri nie dostał kartki za ciągniecie za koszulek. Jesteś mega XDD

0

@JohnA Rozumiesz pytanie czy nie rozumiesz pytania?
Powtórzę, żebyś zrozumiał:
Czemu bark w bark z Viniciusem zostało odgwizdane jako faul a bark w plecy Haalanda i Grealisha nie został odgwizdany? Ja się ciebie nie pytam o żadne żółte kartki, pytam o to czemu za bark w bark jest faul a za bark w plecy nie ma.

0

@Tasde za takie pchniecie karny? Ty musisz być trollem. Drugi raz się nie złapie XD. Ale dobry bait

0

@JohnA Za rozmyślny atak parkiem bez walki o piłkę. I to nie jest La Liga, nie ma pojęcia karniątek, faul to faul, czemu więc jeden odgwizdali a dwóch podobnych ale gorszych już nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?