La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

0

Nastolatki kupujące bilet nigdy nie zawodzą: (N- nastolatek, K - konduktor)

N: Chciałbym kupić bilet.
K: Dokąd?
N: Chybie.
K: Chybie Mnich czy Chybie? {pociąg jechał przez Chybie Mnich}
N: No Chybie Mnich.
K: normalny czy zniżkowy?
N: normalny, dwa.
K: {konduktor podaje cenę za dwa normalne}
N: tak dużo? dwa szkolne miały być.

Albo klasyka i ścina gdy na pytanie o ulgę jest taka chwilowa zwiecha i ... no szkolny albo noo uczę się xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 A zaglądacie do kibla czy ktoś nie jedzie na Jana?

1

@MesQueUnClub_87 chyba na nauczyciela

0

@MesQueUnClub_87 zdarza się, natomiast trzeba z tym ostrożnie, bo przypadki są różne i zawsze trzeba brać pod uwagę to, że kogoś np. przycisło i po prostu chciał tylko skorzystać z toalety, ale najczęściej interweniuje się wtedy, gdy ktoś jest dłuższy czas np. kilka przystanków.

Sam np. miałem sytuacje, w której podróżni zwrócili uwagę, że facet z babką wleźli do kibla od razu po wejściu do pociągu, więc wtedy miałem 99% pewności, że lecą w kulki, ale pierw grzecznie zapukałem, a potem otworzyłem kluczem i sobie stali normalnie, a na pytanie o bilet powiedzieli, że nie mają i bodaj nie kupią - wiec na najbliżej wysiadali - laska na odchodne mnie zwyzwała :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?