- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
clyde
85
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
92 odpowiedzi
NeroTFP1
66
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
6
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
5
dlatego leci biedakowym ryanairem xD
https://x.com/kapisevicius/status/1654069924287873024
0
@draxidox a kto to w ogóle jest?
3
@draxidox Wow podróż za 600 ziko w dwie strony, dajcie taki przepis na sukces zyciowy
2
@draxidox Pomijam prawdziwość contentu, ale latanie Ryanair’em o niczym nie świadczy.
17
@draxidox już widzę opis tego posta na insta
"Chcesz wiedzieć jak zarabiać online na telefonie? napisz na priv a wszystko ci wytłumacze!"
4
@draxidox A ty dalej narzekaj, że musisz dzisiaj pracować na szefa zamiast mieć cały tydzień wolnego.
Pozdro
4
@Medium stawiaj swoje typy na odwrót. Powinno zadziałać
6
@draxidox ale wiesz o tym, że miarą dobrych zarobków nie jest to, by od razu wydawać wszystko co się zarabia?
Ja tutaj akurat widzę rozsądne myślenie. Ryanair zawiezie nas tak samo jak Lufthansa. Owszem. Ta druga bardziej wygodna, ale to tylko 2-3h lotu..
0
@draxidox pewnie ktoś z gejmczengersow
1
@draxidox nie ma to jak całą miesięczną wypłatę przehulać na możliwość nagrania jak się wchodzi do samolotu najtańszej linii lotniczej. Potem spanko na lotnisku i powrót. A przez całe swoje życie odłożył okrągłą sumkę. 0 xD
3
@michal26
ale tutaj chodzi o czyste "szpanowanie" wejściem do samolotu z ckliwym tekstem, jakoby to wejście do tego samolotu było czymś niesamowitym i nieosiągalnym
0
@draxidox czy ja wiem...ja tego tak nie odbieram. Ogólnie irytuje mnie takie chwalenie się wszystkim. Ja w ogóle nie wrzucam na Social Media niczego. Moje życie, to moje życie.
Niemniej jednak tak samo irytuje mnie ocenianie kogoś, bo akurat użył takiego samego schematu jak mlmowcy, którzy nic nie mają a się chwalą.