- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
4
Pozdrowienia dla @MarioVeB! ,chłop zablokowany od pół roku (w sumie tylko ukrywa komentarz), a i tak dzielnie te same komentarze pod typami xD
https://zapodaj.net/2923367c7ee98.png.html
2
@okiemtypera_lucaxx95 Dla niego nie ma ratunku
4
@okiemtypera_lucaxx95 Hahahahaha i to jeszcze w 96 min karny XDD
2
@Sulimo ja rozumiem, że niektórzy po prostu tak mają, że lubią powbijać szpileczkę, ale jakby prześwietlić jego komentarze pod moimi wpisami, to każdy wygląda dokładnie tak samo, może mu to daje jakąś ulgę - nie wnikam xd
2
@okiemtypera_lucaxx95 A to widać, że ktoś cię blokuje jak mu chcesz coś napisać?
Komentarz usunięty
0
@maroon jego mam zablokowanego i ignorowanego, jak dodaje jakiś wpis to widzę "Komentarz użytkownika MarioVeB!, którego ignorujesz." ,natomiast jak odpowiada na mój wpis, to widzę jedynie jako "odpowiedź", a że mam odruch sprawdzania swoich wpisów, to zawsze zobaczę wszystko xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja nie widzę odpowiedzi ignorowanych osób - tzn nie dostaję powiadomienia. Natomiast ciekawi mnie czy taki mario pisząc komentarz i cię oznaczając dostaje informację że go blokujesz czy ignorujesz.
0
@maroon nie wiem, w każdym razie w pewnym sensie go podziwiam, bo na 99 procent jego komentarzy pod moimi wpisami i tak nie odpowiadam, a on nadal dzielnie próbuje w sumie nie wiem czego, a dzisiaj akurat został pięknie zgaszony przez psikus losu, to nie mogłem się powstrzymać :P
0
@MarioVeB! XD
1
@okiemtypera_lucaxx95 olej cymbała. Chłop ma po prostu nierówno pod kopułą