La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

0

Pytanie do graczy. Lepiej ograć RDR2 czy Cyberpunka? Konsola ps4

4

@Fourson RDR 2.
Na PS4 to nie kupuj Cyberpunka bo ta konsola nie jest w stanie uciągnąć tej gry.

2

@Fourson ja jako fan TPP wybrałbym RDR2.

0

@Fourson To i to

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 dzięki. Właśnie się zastanawiałem czy ps4 uciągnie, więc temat wyjaśniony

1

@Fourson RDR2. Świat gry ci zaimponuje bardziej niż ten z Cyberpunka, bo Rockstar zadbał o najmniejszy szczegół a CDPR nie przyłożył się praktycznie do niczego.
Do tego RDR wygląda świetnie przy czym działa dobrze, Cyberpunk natomiast działa tak sobie + CDPR wyrolowało klientów starych konsol i nie dostaniesz już żadnej aktualizacji ani fabularnego DLC (choć je zapowiedzieli przed premierą a nawet sprzedawali).

1

@Fourson jako, że pytasz o PS4 to Red Dead jest jedyną słuszną odpowiedzią. Kowboje działają na tej konsoli pięknie. Granie w cybera na PS4 nie ma niestety żadnych plusów. Na prosiaku powiedzmy, że dla samej fabuły można się pomęczyć. Dopiero na ps5 zaczyna się to zachowywać jak gra, a nie dziurawy program.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?