La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

0

To inaczej:
Xavi w tym sezonie osiąga wyniki ponad stan obecnej kadry Barcy?
-Tak
-Nie
-Trudno powiedzieć

2

@AmigoBlancos idź lekcje odrob na jutro a nie głupoty na La bambie ci w głowie

4

@AmigoBlancos trudno powiedzieć- Jak wszyscy zdrowi to pierwsza 11 naprawdę jest dobra, jednak ławka zostawia wiele do życzenia na kilku pozycjach.

0

@Xxxbarca4ever
A co masz zadane w czym Ci mogę pomóc?

0

@AmigoBlancos przed sezonem to każdy się bał o klasyfikację do LM, więc myślę że tak, osiągnął zacny wynik

2

@AmigoBlancos w spuszczeniu sobie wpier****

0

@Xxxbarca4ever
Sam chcesz sobie zrobić krzywdę? To nie jest rozwiązanie.

0

@AmigoBlancos Uważam, że osiąga adekwatne wyniki do kadry jaką posiada Barcelona. Nie są jakoś spektakularnie ponad stan.

0

@marcin62 Przed sezonem to ludzie tu pisali, że ćwierćfinał LM to minimum.

1

@AmigoBlancos czytanie ze zrozumieniem jednak sprawia problemy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?