- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
61
Przez długi czas byłem cierpliwy w stosunku do tego, co wyczynia Lewy. Ale dziś nawet mnie wku*wił. To kryminał, co zrobił. Powinien w następnym meczu usiąść na ławie. Koniec gry za nazwisko. Niech zapracuje na wyjściowy skład. Dopóki się nie ogarnie, niech grają inni. Raphinha, Ferran, Fati, Dembele, Yamal, Alarcon. Jest w kim wybierać. Gorzej nie będzie.
14
@pioz123 No zniszczył mi psychę chłop, jak go bronię tak rozjebał dzisiaj system
1
@pioz123 factos kazdy był , Henrym to nie bedzie.
0
@pioz123 Tak, niech zapracuje a za niego grają gorsi co nie zasługują nawet żeby w klubie być... Wymieńmy Lewandowskiego bo zrobił głupi ruch a w jego miejsce dajmy Fatiego, Ferrana albo Raphinhe którzy 9/10 razy robią głupsze ruchy.
Zwłaszcza, jak Raphinha dosłownie chwilę wcześniej zmarnował podanie Lewego które miało być bramką, gdyby Raphinha z 5 metrów trafił do bramki a nie w bramkarza.
2
@Mario96w ja rozumiem zagrać tak przy 3-0 ale ku*wa, mamy być może decydujący mecz o mistrzostwo, możemy zamknąć mecz a on odwala taką patolę. Co za przygłup...
@wasacz oj tak...
0
@Tasde ale jeden zasuwa jak dziki a drugi myśli, że jest pępkiem świata. To różnica. Obaj irytują ale za takie akcje powinno się wyciągać wnioski. Nie ma prawa wyjść w podstawie na kolejny mecz. To byłoby splunięcie w twarz Fatiemu, Ferranowi czy Raphinhi, którzy mimo braku formy, grają dla drużyny. A przynajmniej starają się to robić.
0
@pioz123 Ale kto zapieprza jak dzik? Ferran gra gówno w większości meczów, Raphinha ma na koncie może 2 dobre spotkania przez cały sezon a tak to nie potrafi przedryblować nawet jednego gościa, o Fatim to trudno gadać nawet bo chłop nie zagrał ani jednego dobrego spotkania w tym sezonie.
I oni mają grać kosztem Lewandowskiego, bo ten zamiast podać to strzelał i nie trafił, tak jakby Fati z Ferranem i Raphinhą nie robili takich głupot po kilka razy w każdym meczu w którym grają...
Lewandowski > Raphinha > gówno > Ferran > gówno > Fati, ale to Lewego posadźmy choć dał drużynie 34 bramki gdy ta trójka łącznie 36.
0
@Tasde choćby Raphinha. Ferran również gra bardziej pod drużynę. Dembele wraca. Fati ostatnio również pokazywał się z nieco lepszej strony. Chodzi mi o to, że w tej chwili Lewy to cień samego siebie. Za wszelką cenę chce strzelić bramkę - OK, ale nie w takim momencie i mając gościa, któremu może wystawić patelnię. Chodzi o jakieś zasady. Nie będzie dobrze w drużynie jeśli takie sytuacje będą miały miejsce i nie będzie żadnych konsekwencji. Nie można grać za nazwisko, jeśli gra się taki paździerz. Życzę Lewandowskiemu, żeby znów zaczął grać jak w pierwszej części sezonu. Może taki kop w dupę dobrze by mu zrobił, bo póki co ciężko się to ogląda.