- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 874 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 874 Culés
8
Brytole mistrzowie w kradzieży
6
@BorzyKrzys No to jest akurat żałosne ze strony Angoli...
6
@Ojciec5tkidzieci To jest żałosny naród.
2
@BorzyKrzys +1, w punkt.
0
@BorzyKrzys co wiecej, narod ktory przy kazdej okazji nasmiewa sie z Polakow, a są glupki ktore jesczze kibicuja ich klubom. W latach 90tych za kibicowanie klubom angielskim to mozna bylo dostac po mordzie, wiadomo wtedy kibicowaniem zajmowala sie tylko pewna czesc mlodziezy, ta bardziej podworkowa, dzis kibicuje niemal kazdy.
0
@BorzyKrzys to nie była kradzież, a autor po prostu zażartował. Na każdym meczu City zanim zaczną odwracać się od boiska to najpierw drą japę żeby robić "the Poznan".