La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

5

Recenzje Dead Island 2 jak narazie bardzo pozytywne. Ponad 10 lat oczekiwania, praktycznie zerowe nadzieje ze powstanie a tu jednak naprawdę dobrze zapowiadająca się gra. Fajna odskocznia od fabularnych długich gier z którymi aktualnie się mierze i luźne obcinanie kończyn zombiakom rożnego rodzaju brońmi. Ja się mega jaram bo jedyne wspominam do dziś jako super grę. Szkoda ze już nie tworzone przez Polska firmę ale i tak kupie. Nie na premierę bo ogrywam teraz GOW Ragnarok a w kolejce czeka Resident Evil 4 Remake, ale jak stanieje to kupie.
@Objectivo @macio_944 @IronSanHybrid @clyde @Nazio87 @marcin62

0

@Janas11224 na razie mam dość tematów zombie. XD ale na pewno ogram, lubię taką siekę, a pierwsza część mi się podobała

0

@clyde ja wlasnie dawno nie grałem w takie gry, od Dying Light 2 się odbiłem a po kupnie ps5 miałem ograć znowu obie TLOU ale najpierw wpadł nowy GOW w którego nie grałem

0

@Janas11224 przede wszystkim świetnie zrobione lokacje przyciągają mnie do tej gry. Miejsce akcji często ma dla mnie wielkie znaczenie przy wyborze gry

1

@PatrychoO czuć tam fajny klimat, poprawiaja humor takie gruby takimi jasnymi żywymi lokacjami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?