La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

konto usunięte

4

Mogliby dzisiaj chociaż te dwie brameczki strzelić ale ta godzina nie zwiastuje dobremu graniu. Słońce na połowie murawy atmosfera letnia + toporne Getafe i granie bez skrzydłowych.

2

@Emhyr No ciężko się ogląda takie mecze gdzie połowa boiska to cień, a druga to słońce

konto usunięte

2

@Joe_Pesci Ostatni raz grali o 16:15 z Valencią jak Araujo dostał czerwo i Ferran nie strzelił karnego. Tam chyba nie było słońca jeszcze no ale sama godzina już wpłynęła na poziom spotkania

0

@Emhyr Czy to już tłumaczenie naszej porażki ??
Już kiedyś był taki pan co mu h i słoneczko przeszkadzało w graniu w piłkę

konto usunięte

0

@Krzysztof1987 Tłumaczenie z mojej strony? Nie bo ja liczą na dwie brameczki ale podsyłam Xaviemu propozycje tłumaczenia dlaczego tyle nie wpadło :D

0

@Emhyr dziś padnie 5 xd
Xavi będzie tłumaczył jak zawsze.
Piękna gra
Kilka okazji
Ale nie wykorzystaliśmy
Skoro już wyszło to powie Lewy kontuzjowany. Brak Pedriego Dembele
Ale nie tłumacze się przegraliśmy bo nie wykorzystaliśmy okazji
0,81 expected Goal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?