La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1364 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

1

A wy jak się na to zapatrujecie labambowcy?


11

@Rastafarnianin
Myślę, że wielu ludzi już po prostu przesadza.

1

@Rastafarnianin Spoko ksiądz się wydaje.

14

@Rastafarnianin No tak, bo ksiądz nie może być serio spoko gościem bez żadnych podtekstów i ukrytych zamiarów. Niektórzy to mają nieźle poryte łby.

Ja np. w liceum miałem super księdza z którym kontakt mam po dziś dzień. Normalny gość co lubił pożartować, ale i umiał pogadać na każdy temat, kupował pączki na tłusty czwartek dla każdego i potrafił zapytać czy każdy np. na święta ma w domu jedzenie, bo jak nie to może pomóc itp.

Fakt takich jest niewielu, ale to nie zmienia faktu, że są i super :D

1

@Rastafarnianin ten marcin to jakis kretyn szkoda zeby tacy ludzie sie wypowiadali w gole

1

@Rastafarnianin rytualny taniec godowy, widziałem to na animal planet, myślisz że dlaczego filmik nagle się urwał? zaraz potem się zaczęło

1

@IronSanHybrid Oczywiście, że takich jest wielu tylko mają w większości gó... do gadania.

0

@Rastafarnianin Nie wiem co w tym złego.. Może to po prostu spoko ksiądz który chce żyć i nauczać chrześcijańskich wartości które są dla niego ważne. Które same w sobie nie są złe.. Czemu Islamu się tak nikt nie czepia? tam dopiero są jaja

0

@BorzyKrzys Kwestia perspektywy czy szklanka jest do połowy pełna czy pusta. Ja byłem lektorem ponad 10 lat, służyłem do mszy w wielu polskich sanktuariach przez co spotkałem wielu księży i z mojego punktu widzenia jest ich niewielu. Jednakże Ci którzy byli prawdziwie wierzący i otwarci byli naprawdę super i robili bardzo dużo dobrego. Niestety "przełożonym" nie zawsze się to podoba.... Lepiej, żeby hajs kosili niż zajmowali się "pierdołami".

0

@BorzyKrzys no procentowo jest takich niewielu na takich samych zasadach jak niewielu jest nauczycieli co się interesują uczniami jak Michelle Pfeiffer w "Młodych gniewnych", czy lekarzy jak w "Patch Addams".
czymś innym jest oczekiwanie, że każdy ksiądz ma taki być - to już trzeba być zdrowo pier...niętym i kompletnie nie znać się na naturze ludzkiej.
swoją drogą, to gdybym miał strzelać gdzie znajdziemy najwięcej takich właśnie niespotykanie zajebistych ludzi, to niemal na pewno będzie to wśród księży.

0

@IronSanHybrid Takich jest wielu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?