- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
0
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy mówią że TLOU2 jest lepsze od pierwszej części
6
@LionelM95 A ja nigdy nie zrozumiem ludzi którzy nie są wstanie pojąć tego że każdemu podoba się co innego.
0
@Arczinho7 masz rację, też mam zazwyczaj takie podejście ale na prawdę jak gram w pierwsza część to jest dla mnie taka przepaść że to jest niepojęte
2
@Arczinho7 Podobać i być lepsze są dwoma różnymi terminami.
0
@LionelM95 pierwsza część dla mnie 10/10, druga mimo iż momentami niepotrzebnie rozciągnięta to nadal 9/10.
0
@ToWinaSedziego no właśnie to przeciąganie dwójki mnie najbardziej irytowało
0
@Khajio cięta riposta xD
0
@LionelM95 część pierwszą ogrywa się niczym dobry film. Dwójka trochę jak rozciągnięty serial. Natomiast gameplayowo bardzo dobry tytuł i jako rozwiniecie historii pierwszej części też daje radę ;)
1
@ToWinaSedziego gameplayowo jest super, dużo lepsza pod tym względem niż pierwsza część ale cała reszta według mnie leży przy jedynce
0
@Khajio To czy coś jest "lepsze" to zawsze subiektywna opinia. Nawet, gdyby istniała izba najwyższa, która po długich oględzinach wydałaby werdykt, że pierwsza część jest lepsza to nawet wtedy nie oznaczałoby, że faktycznie jest lepsza.
0
@MesQueUnClub_87 Żadna subiektywna opinia. Subiektywnie mogę lubić bardziej koronę królów, ale obiektywnie jest to tandetna kaszanka w porównaniu do gry o tron. Seriale całościowo zbudowane są na dziesiątkach różnych płaszczyznach i dla takich rzeczy jak kostiumy, gra aktorska czy scenariusz nawet nie tyle co można, ale wypadałoby docenić bardziej jedną z tych produkcji bardziej.
0
@Khajio Widzowie/gracze/słuchacze oceniają co jest dla nich lepsze i nie ma tu jedynej słusznej prawdy. Jeden docenia kostiumy i grę aktorską, ale fabuła będzie dla niego nudna. Drugi powie, że fabuła jest świetna, ale kostiumy kiepskie i aktorstwo drewniane. I tak jest ze wszystkim co tyczy się gustu. Dla mnie najlepsza jest pizza Funghi Prosciutto, a hawajska to totalny shit, a ktoś mi powie, że powinienem docenić wspaniałe połączenie ananasa z kruchym ciastem i że się nie znam.