La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

2

Antonio Conte wie że to dla niego ostatnie chwile w Tottenhamie :)
Oto jego fragment wywiadu po dzisiejszym meczu :

O tym że klub nic nie wygra w tym sezonie -
To efekt tego, że są tu do tego przyzwyczajeni. Nie grają o nic istotnego. Nie chcą grać pod presją, ze stresem. Tak jest łatwiej. Taka jest historia Tottenhamu. 20 lat rządów właściciela i nigdy nic nie wygrali. Dlaczego? Wina jest po stronie klubu albo każdego menedżera, który tu pracował. Do tej pory ukrywałem tę sytuację, ale już nie mogę. Nie chcę oglądać więcej tego, co widziałem dzisiaj, bo to było nie do zaakceptowania.

5

@PatrykBarca No i w sumie wcale nie skłamał.

0

@PatrykBarca Dziwne słowa. Chyba po to został zatrudniony aby to zmienić. Wina jest po stronie każdego menedżera który tam pracował? Czyli jego też. Choć to że zachorował akurat w takim momencie trochę go jednak usprawiedliwia. Może coś by to zmieniło gdyby cały czas trwał na posterunku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?