La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

1

Najnowszy sondaż wyborczy:


4

@Kamilos84 PiS w góre xD

konto usunięte

2

@Kamilos84 Wszyscy za dużo

Komentarz usunięty

4

@mientusek1407 Niestety sporo osób, w mojej rodzinie dalszej to chyba każdy na PiS xD to jest taki beton nie do przegadania że nawet nie warto.. w dodatku wszyscy ludzie w kościele za PiS czyli mohery których najwięcej w tym kraju.

19

@Kamilos84 Lewica 9,3% xD masakra

0

@Kamilos84 ciekawostka statystyczna, ale myślę że warto wiedzieć: błąd statystyczny przy tego typu sondażach wynosi 3% (dla wskazań na takim poziomie jak PiSu i PO). To oznacza że wynik dla PiSu mieści się w przedziale ufności 30,8-36,8, a dla PO - 25,4-31,4. Jest więc szansa na to, wprawdzie nie jakas olbrzymią, że realne poparcie dla Platformy jest większe. No i w druga stronę oczywiście też - że to dla PiSu jest wyraźniejsze.

Podobnie także na podstawie tego sondażu można wywnioskować, że trzeba dopuścić możliwość, w której PSL jednak się w Sejmie by znalazło.

Warto o tym pamiętać przy interpretacji sondaży podawanych przez media zwłaszcza :)

1

@Kondziubarca Wincyj materiałów o papieżu xD Wincyj pomysłów socjali przez opozycje. Sami sobie strzelają w stopę, a PiS ma kampanię jaką sobie wymarzył.

7

@SuperPatsonFCB Akurat PiS to jest zawsze nie do szacowany w sondażach, później ten wschodni elektorat polski się mobilizuje na wybory i nagle pisiory mają 38%.

@hayek No ten cyrk z Papieżem może wygrac pisowi wybory, opozycja odwala cyrk niesamowity, a wiedzą ile ludzi popiera papieża..

2

@Kondziubarca ja to się boję że te gówniarze co pokończyły gimnazjum, ogłupiani przez internet, teraz będą głosowali na Tuska

0

@Kamilos84 Ja się już dawno pogodziłem z tym że Polacy się już nie ogarną..... Wczoraj zwykłe najzwyklejsze zakupy i cyk 180zl

1

@hayek Ciekawe kiedy się ludzie skapną że PO i PIS to jedno i to samo i specjalnie tak robią XD Polecam prześledzić wymiennośc między partyjną jak jedni raz byli u tych a raz u tamtych.

Kompletnie się tego nie spodziewałem ze PO się będzie podkładało hahaha

0

@Kamilos84 procent Pisu pokazuje jak fatalna mamy opozycję. Skala nepotyzmu, afer, głupoty i wszystkiego w okół tej parti przewyższa alpy. Ale ludzie nie widzą alternatywy, mamy dwie skrajne partie, a skrajnych większość nie chce bo albo jedni chcą tylko pedałów, albo drudzy ich nienawidzą jak i Uni, a KO to ma tak fatalna strategie, że wogole jej nie ma. Katastrofa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?