- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje

Tasde
20
https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1665221844549640192?s=20Dalej wmawiajcie ludziom, że... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi

fanbofan
3
Jeśli pis wygra wybory ( duże prawdopodobieństwo bo przekupią wszystkie dzejsiczki i brajanków... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi

Emhyr
18
Gerard Romero: w biurach La Ligi wybuchła dzisiaj panika ponieważ nie oczekiwali że Karim... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Barça w social media
Sonda
Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
0
Z perspektywy kibica Realu. Prosiłbym o spokojne 1-1, ale zapewne moje prośby nie zostaną wysłuchane i czeka nas kolejny zawałowy meczyk.
2
@AmigoBlancos
Jak już remis, to chociaż takie 3-3
3
@AmigoBlancos Was czeka, nie nas :D
0
@AmigoBlancos Oby Real jeszcze przed meczem,zadzwonił do Interu z Mediolanu o używanie magnesu do piłki nożnej w celu słupkowania,i awans będzie spokojny.
13
@AmigoBlancos ja bym chciał 17-21 dla Liverpoolu
2
@AmigoBlancos live wyjdzie obfajdane po uszy, macie ich gładko do zera dziś. No, może takie 2:1 dla was w najgorszym wypadku.
2
@Jakchcesz ja to bym wolał bardziej w NBA iść i takie 98-123 dla The Reds
0
@AmigoBlancos chce to dzisiaj oglądać wiec ma być duzo bramek ;p
skoro barca nie strzela to niech chociaż reszta cos pokaże xD
1
@DaPidejpi i to by było widowisko a nie jakieś słabe 1:1 jak tam wyżej pisali
2
@Jakchcesz madryciaki to zawsze dziwolągi były
0
@FcPortoFan1999 spoko, Real wywali ten cały Inter w następnej rundzie
1
@El Madridista. Real pewnie to zrobi,i pewnie w takim dwumeczu to Onana nagle dostanie Alzheimera na bramce,i dostanie trzy gole do siatki.
2
@DaPidejpi @Jakchcesz ja to bym wolał tak w stylu madryciaków
Liverpool : Real 4:0
Salah '3
D.Nunez '86, '90, 90+4
0
@AmigoBlancos awans realu w dogrywce kurs 70 nie ma za co