La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

6


Mocne, ale jakie celne xD

4

@hayek to niezłą mamy elite


2

@hayek Z tymi robakami jest tak, że lewica odbiera to jako straszenie, tylko że problemem nie jest to co wprowadzają teraz ale to co wprowadzą za lat 10. Dzisiaj tworzenie farm robaków a jak już będzie to powszechne to cyk zakaz sprzedaży mięsa. I to jest schemat który powtarza się od dawna ze wszystkim. Za kilka lat wchodzi w życie zakaz sprzedaży samochodów spalinowych, zaraz za rogiem mamy normy emisji dwutlenku węgla nałożone na każdy produkt. Lewica próbuje robić z ludzi debili, przesuwając granice małymi kroczkami i waląc kity że to przecież nic groźnego.

konto usunięte

0

@Rhaan Skoro jest taki schemat od dawna i ze wszystkim, to możesz wymienić 3 rzeczy o których mówiło się w roku X, a w roku X+10 wprowadzili takie ograniczenie/zakaz? Np. nie wiem coś o czym mówiło się w 1980 i weszło w 1990, albo 1990 i weszło w 2000.

0

@ChessInfo Zakaz sprzedaży samochodów spalinowych? Normy emisji CO2? Prawo do adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Paszporty covidowe?

konto usunięte

0

@Rhaan Zakaz sprzedaży samochodów sie jeszcze nie wydarzył, wiec wiele moze sie zmienić - mówimy o rzeczach DOKONANYCH, a nie możliwych. O parach homo i adopcji nie rozumiem, gdzie tu przewidziany zakaz? Nigdy nie można było w PL tego robić. Paszportów Covidowych nie przewidziano X lat wczesniej. Covid nas zaskoczył, wiec jak mozna było je przewidzieć z duzym wyprzedzeniem, wrózbita Maciej prorokował?

Zgodzę się tylko co do norm emisji CO2 ze było wiadomo wczesniej, ale na to masz badania naukowe dlaczego te normy powinno się wprowadzać, ale ok w 1 na 4 przyznamy rację - nadal nie widzę tego działania od zawsze...Wszystkie te tematy ogólnie nie pasują do lat 80-90 (czy wcześnieej), więc też ciągle nie widzę tego "od zawsze".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?