La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

4

Takiego fikołka to jeszcze nie widziałem, a kilka osób na notatniku na niego wpadło.
Jeżeli De Jong miał podniesioną za wysoko nogę przez którą ktoś tam dotknął piłki ręką po czym padła bramka, to powinien być przywilej korzyści, bo De Jong popełnił faul, więc sędzia w ramach korzyści powinien pozwolić złamać przepisy zawodnikowi Athleticu xD
Widziałem wiele fikołków czy to tutaj przciwko Realowi czy na notatniku przeciwko Barcelonie, ale żeby aż tak odpłynąć w 4 gęstość, to jeszcze nie widziałem.

36

@Tasde Czego wy się spodziewacie wchodząc tam? Laurki dla kibiców Barcelony, czy gratulacji za kolejny wygrany mecz? xD Dobrze wiecie z jakimi komentarzami się spotkacie, a później wielkie oczy robicie i przeżywacie szok od lat, masochistami jesteście?

1

Może wchodzi tam w celu poszukiwania fikołków i właśnie znalazł wspaniały okaz, raczej nikt nie spodziewa się laurek dla Barcy, wydaje mi się, że większość wchodzi tam, żeby poczytać absurdalne komentarze, spazmy i płacz, móc się pośmiać i oni robią to samo wchodząc tutaj, a szok ludzie przeżywają przez to, że niektórzy przechodzą w głupocie i absurdzie samych siebie

0

@Medium Spodziewam się właśnie fikołków. Wchodzę tam w celach rozrywkowych poczytać co mają ciekawego do powiedzenia.
Po prostu ustrzeliłem najlepszy fikołek jaki widziałem do tej pory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?