La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

0

Ja się ciesze z wygranej nawet w takim stylu. Dysponujemy takim a nie innym materiałem ludzkim, nie ma już wirtuozów jak Xavi, Andres, Leo w klubie czy Neymar a do tego podstawowi zawodnicy mają kontuzje.

konto usunięte

6

@Coutinho007 Każdy się chyba cieszy. W takich brakach aż się prosiło zagrać defensywkę + kontra i fajnie że Xavi nie odleciał z Cruyffizmem i zagrał tak jak trzeba było.

2

@Coutinho007 Trza być upośledzony żeby się nie cieszyć w naszej sytuacji

1

@Mario96w Widziałem, jak ktoś tam płakał na styl xD

0

@Emhyr Miałem lekkie obawy czy samy radę zagrać w taki sposób z Realem ale o dziwo Kessie pięknie łatał braki Busiego i FDJ w takim stylu no i Real wykazał się turbo impotencją.

0

@Coutinho007 No styl c*ujowy, ale trza być wyrozumiałym, przecie nie będziem tak grać wieczność ^^

konto usunięte

0

@Coutinho007 A dyskutowaliśmy wczoraj. Z Atletico dali radę taki napór to w tym meczu lajcik był bo Real grał na takim slow-modzie że wystarczyło się lekko przesuwać. Atletico było dużo groźniejsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?