La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

19

Chciałbym takiego Messiego i Mbappe zobaczyć w starciu z Bayernem. Amen.

0

@macio_944 zobaczymy na ile PSG przegra walkę o środek pola. To, że Munsien będzie lepsze w środku to raczej powinniśmy się spodziewać, ale PSG musi podjąć rękawice tam.

Dużo będzie zależeć od Verrattiego.

0

@macio_944 Ja bym chciał ich zobaczyć w koszulce Barcelony

1

@mekston w pierwszym meczu PSG chciało grać z kontry, problem w tym ze ciężko grać z kontry jak masz z przodu tylko 2 ponad 30 letnich playmakerow i żadnego szybkiego killera który by doszedł do ich piłek. Dlatego ciekawe jakby potoczył się mecz jakby Mbappe grał od początku, bo dopiero jak wszedł to pojawiło się jakiekolwiek zagrożenie ze strony PSG.

Ale środek pola to tez problem, bo Bayern tak pressowal, ze PSG nie mogło w ogóle wyprowadzić piłki.

1

@ZielonySzparag plus żeby mieć te kontry to też potrzebne są dobre przechwyty i wykonywanie dobrych podań - tam tego nie było ze strony linii pomocy.

Na pewno z Kylianem o to będzie łatwiej o kontry - zdaje sobie sprawę, ale zobaczymy, bo jednak teraz PSG ma wyjazd.

Tak naprawdę to jest mecz na różne rozstrzygnięcia - zarówno dominację Baya, jak i popisy geniuszów Leo i Kyliana, ale też kto wie czy w rywalizacji dogrywki nie będzie i może karnych (?)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?