La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2506 Culés

konto usunięte

1

Xavi nie kombinuje i wystawia to co najlepsze. Czy Ferran byłby lepszy niż Roberto? Niekoniecznie bo Balde nie mógłby sobie tak jeździć na skrzydle. Wolę jednak 4-4-2.

5

@Emhyr Pomoc vs Bayern 2:8 Vidal - De Jong - Busquets - Roberto
Pomoc vs Man Utd: Kessie - De Jong - Busquets - Roberto ;D Jeden zawodnik się tylko różni.

konto usunięte

2

@Pawel13sz wtedy mieliśmy mental pana żabki, znaczy owieczki :D a coś mi się powaliło, on chodził pośród krów :D

konto usunięte

0

@Pawel13sz United to nie Bayern + wtedy Barca była rozbita psychicznie a dzisiaj nie jest

1

@Pawel13sz no muszę Ci przyznać, że dałeś mi nadzieje na ten mecz xD

1

@Pawel13sz kluczem tutaj jest obrona moim zdaniem. Obrona w postaci Kounde - Christensen - Araujo - Balde to jest topowa formacja. Było to widać chociażby w ostatnim meczu, lekkie zmiany i cyk, błąd Alonso przy golu Rashforda i samobój Kounde na stoperze ( spokój w obronie to nie wszystko co nam daje to zestawienie, lepiej też wyglądamy w odbiorze i rozegraniu). Wszedł Christensen, Araujo wrócił na środek i do końca meczu United nie istniało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?