- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
3
Trochę smutne że takie drużyny jak Totki, Milan, Club Brugge, Lipsk, Borussia, Real Madryt są w 1/8 finału zamiast Barcy. Trzeba wygrać tą ligę i zapewnić sobie pierwszy koszyk to nie będą mogli podkręcić grupy do grupy śmierci.
3
@Emhyr Liga Europy>LM
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Encore W tym sezonie za dobre drużyny są w LE a za słabe w LM. Te co wymieniłem oprócz Realu powinny siedzieć szczebel niżej
0
@Emhyr Jeszcze o Arsenalu warto wspomnieć
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Warto ale im nie kibicuje dlatego nie wspomniałem :D Będą jak my w pierwszym koszyku pewnie po sezonie
0
@Emhyr
Real wyjąłbym z tej grupy bo to ciągle dobry zespół i kadrowo i ogólnie
ale cała reszta rzeczywiście bardzo blado wygląda w tym sezonie
tak na prawdę gdybym miał wybierać najlepsze zespoły do 1/8 LM to bym w kolejności krajów wybrał
City, Arsenal, United, Real, Barcelona, Napoli, Inter, Bayern, BVB mimo wszystko, PSG, OM, Benfica - czyli tylko 12 zespołów co grają w tym sezonie w miarę, reszta średnio już
0
@lucca87 Real to akurat pod mema wrzuciłem :D
0
@Emhyr Barca miała grupe by wyjść łatwo z 2miejsca, mogła nie dać dupy z słabym Interem, a Inter w tamtym momencie był słaby, to by grała dalej.
0
@takisobiektos
mogła Barcelona nie być przekręcona przez sędziego
może porozmawiajmy o tym fakcie
0
@takisobiektos Łatwą grupę miał Real. Inter był najmocniejszym przeciwnikiem z trzeciego koszyka jakiego mogłeś wylosować. To że sama Barca sabosażystami na obronie to przegrała to inna sprawa ale fakty są takie że nie mogli wylosować mocniejszego przeciwnika
0
@Emhyr Z 3 koszyka jeszcze Napoli iBvB było do wylosowania;
0
@lucca87 xD mieliśmy wszystkie atuty w swoich rękach i na własne życzenie odpadliśmy, zwalanie winy na sędziego czy kontuzje to nieporozumienie. W tamtym momencie Inter lała połowa Serie A, a my po wyjściu na prowadzenie rozłożyliśmy nogi i czekaliśmy aż nam strzela gola.
0
@takisobiektos W tamtym momencie Inter wydawał się najmocniejszy z tych trzech przecież Napoli skończyło na 3 miejscu w lidze a BVB się kompromitowało i odpadło już w 1/16 finału LE
0
@Nieznajomy
i tak i nie
w obronie grał wtedy Pique, Garcia, S. roberto
mieliśmy 3 podstawowych obronców kontuzjowanych
a błędu sędziowskie były duże - no nie powiesz mi że w meczach na styku takie błędu nie mają znaczenia? bo mają bardzo duże znaczenie
0
@Emhyr Totenham, Brugge, Lipsk jeszcze rozumiem ale Real, Milan, BVB to wielokrotni triumfatorzy tych rozgrywek.
1
@Adran360 Real pod mema jak napisałem wyżej ale nie no Milan i BVB to jednak przez długi czas poziom LE nawet jak marki duże