La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

4

Czyli tak, mieliśmy tu takie nastroje:
- stary, słaby powinien odejść z poważnej piłki. - odszedł
- Arabia Saudyjska? Mógł jeszcze pograć w MLS czy gdzieś, to ten poszedł za kasą do Arabii! Phi! - źle, że wybrał Arabię.
- 2 mecze w nowej lidze, w nowym świecie, nowej kulturze bez gola. - Jaki to słabiak. Nawet nie strzela takim ogórom w Arabii. Haha hehe huehue.
- trzeci mecz ligowy - gol, czwarty mecz ligowy (trwa) - dwa gole.
Czekam więc na „pfff w Arabii to nawet ja bym strzelał. Haha hehe huehue”.
La Rambla w pigułce:)

2

@escarabajo Nie ma co zwracać uwagi na komentarze przygłupów.

konto usunięte

2

@escarabajo boli ich wielki Cristiano

0

@PsychoFanBlaugrana2 boli mnie głupota:)
@MesQueUnClub96 no wielki jest (był) czy to się komuś podoba czy nie.

0

@escarabajo serio ktoś śledzi co się dzieje w lidze Saudyjskiej? Ludzie chyba naprawdę nie mają co robić

0

@Rhaan ja śledzę. Bardzo proszę:) i nie tylko Arabię. Tu akurat nie ma wpisu o tej lidze, ale jutro się pojawi:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12756074#comment-12756074

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?