- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
0
https://x.com/PjenknyR/status/1623407589953310722
Początkowo się zaśmiałem, ale później jednak naszło mnie na refleksję. Niesamowite, jak poziom dyskusji w Sejmie zszedł na psy. To troszkę jak średniowieczny cyrk - ktoś puścił bąka, a zgromadzeni się cieszyli, no ubaw po pachy. Tutaj podobnie to wygląda. Jedni się cieszą do tej farsy, inni natomiast z niej - jak Korwin czy niewidoczny tu Nitras (trzeba wierzyć Kowalskiemu). :D
5
@Ojciec5tkidzieci ''Nigdy nie dojdziecie do władzy''
- Tymczasem listopad 2023 :D
4
@HighestInTheRoom Daj Panie Boże, by się sprawdziło to "Tymczasem listopad 2023".
2
@Ojciec5tkidzieci Spokojnie, myślę, że ludzie przejrzeli w końcu na oczy.
Jedyne co takie Kowalskie mogą teraz robić - to takie szczekanie na mównicy, aż dziwne, że Pani naczelnik nie wyłączyła mu mikrofonu :D
2
@Ojciec5tkidzieci Dużo osób zapomina że PiS jak wygrywał w 2019 roku to miał 44% głosów, co ledwo pozwoliło im rządzić samodzielnie a po rozpadzie koalicji z Gowinem potrzebni byli posłowie Kukiza. Aktualnie Pis oscyluje w granicach 32% to jest kolosalna różnica. Nawet jeśli PiS wygra wybory, co raczej się stanie bo mają beton na poziomie 28%, to i tak nie ma najmniejszych szans żeby rządzili samodzielnie. A zdolności koalicyjnej nie mają absolutnie żadnej. PO odpada z wiadomych względów, Hołownia i Lewica absolutnie odpadają światopoglądowo, Konfederacja odpada gospodarczo. Zostaje PSL który wejdzie w koalicje nawet z diabłem byle się do koryta dostać ale nie będą mieć dość mandatów.
1
@Ojciec5tkidzieci "Roliczymy was wszystkich" xDD. Od 2015 roku rządzą, rozliczają i rozliczyć nie mogą. Kowalski to debil i tyle. Pełno ich teraz w sejmie