- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 679 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 679 Culés
#Tiki-takaArnau Martínez nigdy nie był wśród głównych celów Xaviego w kontekście wzmocnienia prawej obrony. Juan Foyth i Pavard są ku temu najlepszymi kandydatami, właśnie w tej kolejności. [@fansjavimiguel]
8
Ja tam wole Foytha, mega podoba mi sie jak gra w defensywie.
8
Po wuj nam dwóch defensywnych PO czyli Jules + Foith/Pavard, skoro Prawa i tak jest martwa z takim wybitnym asem jak Raphinha???
0
@tbas Tylko czy nam potrzebny drugi defensywny PO.
0
@tbas Przecież to jest kopia Kounde
2
Nie dziwi mnie to że Xavi nie jest zainteresowany Martinezem - on tylko na kompilacjach z YT wygląda dobrze.
3
@Coutinho007 Kounde to środek. Nie prawy docelowo
0
Właśnie słyszę w angielskim radiu że cancelo idzie na wypożyczenie do Bayernu, prawdopodobnie z opcja wykupy, a my się interesujemy jakimiś ogórkami ????
2
@Coutinho007 kiedyś graliśmy tak z Abidalem i wygląda na to że Xavi chce zrobić coś podobnego. Ofensywna jedna flanka a druga bardziej zbalansowana
4
@Coutinho007 Przecież na PS gra głównie Dembele, a Raphinha być może się nawet pożegna z Barcą po sezonie. Kundel to docelowo stoper, a Foyth by przyszedł grać na PO.
0
@tbas Foyth, Kounde, Araujo i prawa obrona zabezpieczona na lata
0
@tbas foyth tak ale pavard..
0
@Bolec92 A masz 70mln na Cancelo?
0
@Bolec92 tak, bo nie mamy kasy
0
@Guess Ale już jest Jules dla odmiany przydałby się bardziej ofensywny boczny obrońca bo Raphinha to drewno jakich mało..
0
@tbas I na prawej i tak daje więcej niż Złomberto.
0
@RosjaninBut Ostatnio Dembele grał na LS a na PS kopał się po czole Neymar z Aliexpress.