La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

5

No to teraz my naprawdę mamy problem w ofensywie.
Na United na pewno wyjdziemy czymś w rodzaju:
MATS - Balde, Christensen, Araujo, Kounde (albo z Araujo się zamienią na PO) - Busquets, Pedri, Gavi, De Jong - Lewy, Fati.

Coś w ten deseń. Nie wierzę w to, byśmy wyszli z Ferranami czy Alonsami na taki mecz.

Tak bym to widział:
https://www.buildlineup.com/shared/63d5b489c3c01447e49c4bb2

Balde mocno cisnący po całej flance. Fati uzupełniający lewe skrzydło. Gavi zbiegający z prawej do środka.

Obawiam się, że możemy mieć kłopoty, ale...
Obyśmy dali radę. Bardzo ważny mecz. Obie drużyny mają świetną passę.

2

@michal26
Szkoda straty Dembele, ale z Araujo w obronie jestem względnie spokojny ;)

1

@michal26 Może wkońcu Ferran dostanie szansę gry na swojej nominalnej pozycji, czyli na prawym skrzydle, a nie wiecznie będzie rzucany na LS czy na ataku

0

@michal26 Nie wierzysz w Alonso w pierwszym składzie? Jeszcze się zdziwisz :D

0

@Bartas7VeB to by musieli i Balde i Alba wypaść. Nie ma takiej opcji, by postawił na tego podgrzybka

2

@HighestInTheRoom no ma doświadczenie w grze w Anglii. Teoretycznie On, albo Fati. I tak alternatywy nie ma, a nie wystawi chyba Raphinhi na LS? Na PS to nie będzie miało sensu, bo stracimy dominację w środku pola...
Busquets będzie objeżdżany, więc musimy grać na 4 pomocników..

1

@michal26 Ewentualnie można wyjść w 4-2-3-1 tak jak na Real.

MAtS - Balde, Chris, Kounde, Araujo - FdJ, Sergio - Gavi, Pedri, Ferran - Lewy

Niemal identyczny skład, tylko Torres za Dembele.

1

@HighestInTheRoom no tak. W sumie to też by tak można było wyjść. W sumie jest to to samo co rozrysowałem, ale z przesunięciem wyżej Pedreigo i cofnięciem do lewej strony Faiego/Ferrana ;)

1

@michal26 Myślę, że na zupełnym luziku Busi przegra nam ten dwumecz, a Xavi dodatkowo przedłuży mu potem umowę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?