La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

5

Ciężko ostatnio ogląda się te mecze. Bardzo stwarza malo sytuacji i ledwo jest w stanie wcisnąć jedna bramkę.
Do tego przeciwnicy w tym nie pomagają. Wszyscy ostatnio grają z nami 5 zawodnikami w linii obrony i 4 pomocników blisko obrony. Nawet Real Sociedad grał w ten sposób, mimo że zwykle grają ładnie dla oka.

0

@ObiwanKenobi Akurat z RSSS to brakowało skuteczności. Miejsca mieliśmy sporo i graliśmy naprawdę dobrze. Xavi jednak nie ma za bardzo pomysłu na autobusy. Uważam, że czasem warto oddać inicjatywę i pozwolić rywalom zbliżyć się do naszego pola karnego, żeby potem szybko (co bez Dembele wydaje się niemożliwe) skontrować.

0

@Eto'o9 R10 tez tak sadze, ze czasami warto dac grac innym, ale problem w tym, że te drużyny wcale nie chcą grać. Wolą sie cofnac i czekac na okazje. Szkoda tylko, ze przy 1:0 jak przeciwnicy sie otwieraja nie potrafimy tego wykorzystać i skutecznie skontrować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?