- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 871 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 871 Culés
3
Nie wiem jak jest u Was ale w Poznaniu i okolicach jest takie złodziejstwo, że naprawdę ręce opadają. Bez żadnego zawahania wchodzą na klatki czy do piwnic, kradną rowery, wózki, wszystko po prostu wynoszą. Niedaleko mnie jednej nocy 4 włamania do sklepów, ktoś chodzi i próbuje w nocy otwierać drzwi. Serio nie wiem co się porobiło... Już oszukiwanie ludzi w internecie przede wszystkim na OLXie przemilczę. Plaga złodziei i oszustów od jakiegoś czasu. :|
2
@clyde Powiedz kto Klajd a ja go powstrzymam
6
@clyde Społeczeństwo zubożeje :) tak właśnie wyszło naprawianie polski przez PiS od 2015. Ludzie narzekali na platformę a jest jeszcze gorzej
0
@clyde Poznań miasto doznań
0
@Encore u mnie zaczęło się od bidonu ukradzionego z roweru :D od tego czasu na szczęście spokój, ale chciałam kupić sobie nowy rower, dość drogi i teraz bardzo się waham.
0
@AlwaysBlaugrana myślę, że jest też duże przyzwolenie na takie coś. Jak oszukają Cię w internecie to policja po jakimś czasie umorzy postępowanie bo nie wykryto sprawcy, to samo z kradzieżą roweru nawet jak jest monitoring...
1
@Mario96w po ostatnim wydarzeniu z pogryzieniem pani bo przepuściła delikwenta na pasach, nic mnie już nie zdziwi. :D
2
@clyde Biznes is biznes, myślisz,że ten rower co ci sprzedałem to skąd miałem? Pieniądze z nieba nie spadają
0
@clyde Ja teraz już nikogo nie przepuszczę, ucho w całości warte mandatu
0
@Mario96w ucho + rozbity samochód
0
Jak te k**** rządowe wpuszczają kogo popadnie z krainy U i innych post sowieckich republik czy kaukazu to się nie dziwcie. Będziecie jeszcze się bali z domu wychodzić.
0
@clyde najwyżej rower będziesz w pokoju trzymać :D
1
@clyde biedniejsze społeczeństwo, duża inflacja, wysokie podatki, duża minimalną krajowa przekładająca się na zwolnienia nisko wykwalifikowanych pracowników - witamy w Polsce 2023 a będzie gorzej
0
@clyde dopiero się zaczyna, lata 90 wracają, będzie tylko gorzej jak ludzie nie będą mieli za co spłacać kredytów i będą lądować na bruku. Kocham PiS ponad wszystko.
0
@clyde nie chodzi tylko o przyzwolenie. Prawda jest taka ze służby nie są gotowe na taki wzrost kradzieży. Policjantów i straży jest za mało, maja dużo cześć słabo wyszkolonych ludzi, brakuje im sprzętu, brakuje zwiększonej liczby patroli czy zorganizowanych akcji na takie złodziejstwo. Na szczeblach wyższych siedzą politycznie obsadzeni ludzie a nie Ci którym zależy by coś zmienić. Na ulicach powinno być dużo więcej patroli (ale nie ma bo nie ma policji). Tylko ze to mamy słabe służby wiadomo od lat tylko ze jak się żyło ludziom w miarę dobrze to i kradzieży/ przestępstw było mniej. A teraz ludzie stojąc pod ściana zaczynaja w ten sposób dorabiać sobie a ze widać ze szansa na złapanie jest nikła a dużo spraw umorzonych to są coraz śmielsi. Do tego chcą ustawa zmienić próg między wykroczeniem a przestępstwem wiec to jeszcze bardziej zacheca złodziei