La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

7

Jestem taki dziadersem, że ja nawet nie łapie czy to na serio


11

@draxidox oby to coś się nie rozmnożyło i nie mam na myśli kota.

5

@draxidox Nie dziwię się, że nie "włancza". Nie potrafi znaleźć włancznika po prostu xD Masakra, potem takie mają wywalone ego w kosmos, bo księżniczce nie włączyłeś ogrzewania xd Planie wiedziałem, że Lexy jest tak odklejona.

8

@draxidox Ja pier**le, kto to jest? Spędziła trochę czasu w stanach i już musi łączyć Polski z Angielskim? Coraz bardziej obawiam się przyszłości jak widzę takie "twory".

16

@draxidox ja bym jej nawet nie wpuścił do auta a co dopiero podgrzac fotel xD

Komentarz usunięty

1

@draxidox Wtedy termofor mozesz podlozyc?

1

@draxidox Problemy pierwszego świata.

Dubiel miał rację xD

2

@draxidox dzięki, zachorowałem na raka

1

@draxidox Niech wyda jakieś płatki i będzie jej lepiej

1

@draxidox a niech Ci teraz wysiądzie ogrzewanie foteli w samochodzie i już na starcie jesteś spalony, to są dopiero problemy miłosne, rozterki Vegety mogą się schować xd

1

@draxidox a myślałem że znam księżniczki xDDD
Ale to już jest wyższy level xDD

0

@draxidox Heh. Damska wersja Maxa Kolonko.

0

@draxidox nie no uważam ze troluje. Kilka jej filmikow widziałem gdzies tam na tik toku i raczej nie wydaje się być takim typowym pustakiem a raczej właśnie lubi trolowac

« Powrót do wszystkich komentarzy