La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 940 Culés

45

Szokują mnie komentarze o tym, że Messi jest u nas niepotrzebny, że to nie ma sensu. Ten człowiek powinien skończyć karierę w Barcelonie, póki jest czas można to naprawić. Legenda Messiego pozostałaby na zawsze tam, gdzie się rozpoczęła.

3

@Lucerfi wszystko zależy od tego jaką rolę Messi chciałby odgrywać w obecnym projekcie i na jakie warunki finansowe by się zgodził. Ponowne uzależnienie od Messiego, nawet te jednosezonowe, cofnie nas znowu w rozwoju.

0

@Zoker Myślę, że nawet takie uzależnienie na dwa sezony pomogłoby w rozwoju Pedriego, Gaviego, Ansu. Wystarczyłoby wygranie LM, powrót na piedestał i znalazłyby się pieniądze na kogoś z TOPu żeby zastąpić Leo w należyty sposób. Sądzę, że teoria o hamulcowym Messim została obalona wielokrotnie odkąd Messiego w Barçy już nie ma. Co do pensji to zgoda, prawdopodobnie to będzie głównym problemem w takiej transakcji. Mimo młodych zespół gra cały czas dojrzalej, pokazuje to rola Lewandowskiego. Od niego zespół również mógł się uzależnić, a stało się inaczej (przykład: współpraca z Gavim). Plus chyba każdy Polak chciałby zobaczyć Lewandowskiego grającego razem z Messim, ale to już sentymenty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?