La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2447 Culés

3

Santos to najbardziej doświadczony trener w historii reprezentacji Polski. 12 lat prowadził jako selekcjoner reprezentacje Portugalii i Grecji. Do tego w Portugalii pracował w każdym wielkim klubie i to samo w Grecji. Na pewno będzie budził respekt wśród naszych zawodników. Czy coś osiagbie wielkiego z naszą kadrą? Nie, nie osiągnie! Awans do ME to żaden sukces. Wyjscie z grupy również sukcesem nie będzie. Awans do ćwierćfinału już takowym by było. Lecz na to ta reprezentacja nie ma szans.

4

@Janiama
Oczywiście, że Polska ma szansę na ćwierćfinał Euro. Dlaczego mamy nie mieć?

0

@Janiama Czemu nie osiągnie? Czemu na dzień dobry go skreślasz? Nasza reprezentacja nie jest zbyt kuszącym miejscem do pracy dla selekcjonerów.

3

@Janiama w 2016 uja grali ale wygrali, to może coś z tego będzie ;x no i benchmana posadził, więc na start ma plusa

0

@Janiama nie ma co skreślać siwego przed tym jak nawet nie poprowadził naszej repki w żadnym meczu.
Myślę że przy dobrych wiatrach ćwierćfinał to maks jaki moglibyśmy osiągnąć

0

@FcPortoFan1999 Bo mamy bardzo przeciętnych zawodników. Zreszta zobaczysz dwa pierwsze mecze z Czechami i z Albanią jak ciężko będzie o punkty

1

@Darkin ja nie skreślam trenera. Ja skreślam tę kadrę :)

5

@Janiama Ja bym odpuścił już to Euro jak wynika znany i skupił się na MŚ 2058.

4

@Janiama kuuurde Czaro mógł zadzwonić do Ciebie... Ile by czasu i pieniędzy zaoszczędził:(

0

@Janiama Ale, że aż tak nie wierzysz w tę kadrę ?

0

@Janiama Moim zdaniem,ten selekcjoner się nie będzie pierdzielił w tańcu z gwiazdami tej kadry,bo skoro ujarzmił CR7 w Portugalii,to bardzo nikt mu nie podskoczy jak u Brzęczka i Michniewicza skakali w wywiadach...

0

@Janiama Jeszcze nawet nie wiesz jaka nam się reprezentacja wyklaruje pod jego prowadzeniem,nie znasz naszych przeciwników a już wiesz na jaki wynik nas stać?

0

@maroon Tak wiem że na ME do ćwierćfinału nie awansujemy. A tylko taki wynik będzie sukcesem

0

@PatrykBarca A czy ja napisałem jaki będzie wynik? Napisałem że do ćwierćfinału ta kadra na ME nie awansuje. Na jakiej podstawie mam twierdzić że za kilkanaście miesięcy Polska będzie tak wysoko?

0

@FcPortoFan1999 My będziemy mieli problem by wygrać grupę z Czechami. To spowoduje że spadniemy w rankingu a przez to i grupa na ME będzie trudniejsza.

1

@Janiama No na takiej że udało się wyjść z grupy na większej imprezie. A na Euro możemy zagrać dobry taktyczne turniej. Nie takie ekipy ,które na papierze wyglądały gorzej dochodziły do 1/8

0

@Janiama Choćby na takiej że kilkanaście miesięcy to szmat czasu. Na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy zdarzało się, że mistrz świata nie potrafił awansować na mundial czy jak ostatnio mistrz Europy także na mundial nie awansował. Nie można na spokojnie sobie obserwować co się będzie działo, tylko od razu negatywnie się nastawić?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?