La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1646 Culés

0

Barcelona i Atletico są bardzo blisko porozumienia w sprawie transferu Memphisa Depaya. Atleti zapłaci za Holendra około 3 miliony euro.
[Relevo]

1

@barcanawieki I znowu brzydko mówiąc frajersko nadstawiamy tyłek Atletico. Za paczkę gruszek leci Depay, kiedyś Villa i Suarez o Griezmannie nie wspomnę.
Przyszedł Laporta a Barca nadal się ośmiesza na rynku.

2

@bartulek98 zostało mu pół roku kontraktu, więc za gruby hajs by nie poszedł...

1

@Messibestplayerintheworld Wiem o tym, ale to głupota wzmacniać rywala. Przypadki Villy, Suareza niczego Barcy nie nauczyły.
Altetico nas robi w bambuko a my znowu się na to nabieramy.

2

@bartulek98 ale on nie siedzi spokojnie, nie trenuje jak powinien tylko odwala cyrk, dlatego trzeba się go pozbyć, Atletico i tak w tym sezonie nie wygra z nami mistrza, co najwyżej Real.

1

@bartulek98
czy to wzmocnienie rywala? wątpię:)
Atletico w tym sezonie i tak będzie poza TOP4:)

0

@Messibestplayerintheworld Co ty pitolisz. Łyknąłeś jak pelikan z tym, że opuścił trening z własnej woli. Dostał pozwolenie od klubu, więc jaki cyrk, o czym mówisz?

« Powrót do wszystkich komentarzy