La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

0

Tych nowych er Xaviego to już widzieliśmy kilka począwszy z tą po meczu w Neapolu a skończywszy na tej po meczu z Pilznem. Real zagrał wczoraj totalne gówno a bramki zdobywaliśmy nie po jakiś cudownych akcjach w ataku pozycyjnym a po przechwytach gdzie nie byli gotowi do obrony. Cudownych występów Gaviego i Pedriego też już trochę widzieliśmy po czym później kilka spotkań z rzędu nic nie grali. Póki co wygraliśmy puchar Decathlonu i nic więcej. Araujo też lepiej niech głośno nie krzyczy bo za tydzień może zakrzyczeć "im out for 4weeks". Jakoś mi się nie chce wierzyć, że drużyna w 3 dni obraca się z nędzarza w kolosa ale oby się człowiek pozytywnie pomylił.

0

@Mezocyklon87 na tym to polega że neutralizujesz atuty rywala i dzięki temu wygląda na słabego. Jeżeli myślisz że Real wczoraj odpuścił i nie chciał wygrać to źle myślisz. Bardzo chcieli ale po prostu byliśmy o klasę lepsi i wykorzystaliśmy ich błędy nie tworząc im przy tym możliwości wykorzystania naszych.

0

@Azi nie twierdzę że tak nie było tylko po co te cyrki z nadmuchiwaniem balonika

0

@Mezocyklon87 jakiego balonika?

2

@Mezocyklon87
ale właśnie to były fajne akcje, skałdne to po pierwsze po drugie

właśnie o to chodzi w dzisiejszej piłce, zabierz ją i od razu atakuj jak rywal nie zdąży ustawić szyków, a nie piłka w bok lub do tyłu i spokojne budowanie akcji

nie wiem czy wiesz ale zespół Gauardioli też bardzo często zdobywał bramkę odzyskując piłke na 30-40 metrze od bramki rywala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?