La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

9

Cóż, Real Madryt nie wyszedł na to spotkanie. Mam wrażenie, że formę Realu obrazuję aktualna forma Fede Valverde. Barca dziś robiła co chciała. Nie można szukać wymówek, że to ''tylko'' jakiś superpuchar w Arabii Saudyjskiej. Przynajmniej ja tak do tego nie podchodzę. Ten mecz obrazuje też jedna statystyka. Real Madryt strzela bramki w każdym meczu w tym sezonie. Natomiast dzisiaj dostaje 1-3 na łeb. Bez planu, bez jakikolwiek sytuacji. Gratulacje dla Barcelony. Bezdyskusyjna wygrana, która pozornie może być trampoliną dla Barcy Xaviego. Real musi naładować się, bo dziś od początku Barca zgsiła światło, a Real na ślepo szukał włącznika...

3

@AmigoBlancos no tak jak real przegrywa to zawsze ``real madryt nie wyszedł na to spotkanie...``

0

@Malibu
Ale o co Ci chodzi człowieku? Barca wygrała, a w przenośni Realu nie było dziś na boisku.

0

@AmigoBlancos bo zawsze są takie komentarze po takich starciach i to irytujące jest, rok temu przy 4:0 ta sama gadka...

0

@AmigoBlancos Real został zjedzony. Nie to że „nie wyszli na mecz” wyszli tylko od początku to Barcelona dominowała.

0

@Malibu
Gratuluję teraz i gratulowałem rok temu przy 0-4 bezdyskusyjnej wygranej Barcy. Real zagrał w obu spotkaniach dramatycznie. Pisze komentarz w którym zaznaczam, że nie można szukać wymówek, a Ty sugerujesz, że szukam wymówek xD

0

@AmigoBlancos "Cóż, Real Madryt nie wyszedł na to spotkanie" pierwsze zdanie ale dobra nie ma co dyskutować o takie głupotki :))))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?