- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
5
Oczywiście sam podawałem przykład Artety na tekst „dajmy czas”, No ale na Boga, chce dać czas Xaviemu, jednak te jego zmiany to jest znak od niego, że on nie chce tego czasu. Smutny pan trener póki co, smutna gra i smutna Barcelona. Ubolewam.
0
@escarabajo jak lider LL i finał SPH to smutna Barcelona to ja nie wiem jaka byla Barca w połowie tabeli za Koemana
4
@escarabajo Też widzę tu więcej ślizgania niż jakości. Zobaczymy co dalej.
2
@barcelonaLM A co ma jedno do drugiego? Obie wersje Barcy są smutne
3
@barcelonaLM Ciebie zadowala ciułanie punktów w lidze jedną bramką z potężną Osasuną, remis z potężnym Espanyolem, fura farta z Atletico. Ciebie zadowala awans po dogrywce z ogórami z 14 ligi, Ciebie zadowalają dziwne zmiany w SPH bo mamy awans. Zapytasz „kto będzie pamiętał o stylu jak będą wyniki?”. Otóż jestem tym gnojem, który pamięta i wypomina obrzydliwy styl Valverde, Xaviemu również bede wypominał. Oczekuje więcej od Barcelony i od trenera.
1
@Comentateiro W końcu zatem idziemy ścieżką Realu Madryt.
2
@barcelonaLM
Chłopie, my męczymy te wyniki. Wyrwane przez indywidualności w końcówkach i świetnej formie Ter Stegena.
1
@escarabajo Też już nie wiem jak go oceniać. Postęp jeśli jest to minimalny. Jeśli wygra ligę, a ma na to spore szanse, to się obroni i zostanie na kolejny rok.
Jednak widac też, że trochę za wcześnie było dla Xaviego na Barcelonę. Trzeba było brać Ten Haaga z Ajaxu i dopiero po nim stawiac na Xaviego
0
@Ptasior to jest kolejny mecz, w którym wygląda bardzo dobrze do +- 20 minuty, później tylko gorzej.