La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

2

Sam uważam, że to rozstanie wyjdzie im sportowo tylko na plus, ale jak narazie Ci 4 potężni rywale, których pokonali to:
Burnley(H)-co prawda lider, ale Championship
Nottingham(H)-strefa spadkowa i najgorsza drużyna w meczach wyjazdowych gdzie zdobyła do tej pory 2pkt z bilansem 1:22
Wolves(A)- strefa spadkowa
Bournemouth(H)- 2pkt nad strefa spadkowa z meczem więcej, trzecia najgorsza drużyna na wyjazdach z 5pkt i bilansem 9:29

Pokuszę się o stwierdzenie, że z nim tez by jakoś dali radę :DDD
twitter.com/ESPNFC/status/1610606973082386434

0

@ViscaelBarca2007 Ich gra jest dalej rzadka, niech się cieszą, że ten Casemiro się zgodził na transfer do nich

1

@Medium niektórzy kibice Barcy na tweeterze już się zdążyli wystraszyć tej potężnej formy xD

1

@ViscaelBarca2007 Tutaj również xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?