La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

0

Sprzedać Ansu i Depaya i kupić Kwaracchelie ? Co wy na to xD
Swoją drogą mam nadzieję że nie wyjdzie z niego kolejny Darwin Nunez xD

konto usunięte

2

@zenoowity Ty tam zejdź z Darwina Nuneza bo on dopiero prime na LM w marcu szykuje

2

@Rust_Cohle No jeżeli Chwicza miałby do nas przyjść to musi ciągnąć ten wóz od 1szego meczu bo my bez jego prime do pucharowej nie dociągniemy ^^

konto usunięte

0

@zenoowity No w fifie możesz tak zrobić

0

@Emhyr Jakiś problemik ? Chcesz o tym porozmawiać :) ? Możesz się do mnie na wizytę zapisać, chętnie posłucham o twoich problemach. Cennik nie najdroższy w warszawie :)

konto usunięte

0

@zenoowity Najpierw musisz swoje problemy rozwiązać w głowie

0

@Emhyr Słuchaj jeżeli ta pani którą spotkałem w barze w sylwestra to była twoja żona albo matka to ja bardzo przepraszam ... nie musisz się wyżywać ... mały spinaczku :)

konto usunięte

0

@zenoowity Daj znać jak się naprawisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?