La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 990 Culés

7

Teraz Leo na chillu będzie. Niektórzy go już wyganiają z Europy do MLSu czy innej Argentyny. Ludzie.
On tutaj jeszcze wiele do zrobienia ma. Jest w szczycie formy. Po co ma gdzieś odchodzić? Na moje może faktycznie być tak, że rok jeszcze w PSG, potem Barcelona (choć zdanie mam takie, że do nas już nie wróci), potem pewnie MLS dopiero i Argentyna.
Jeszcze wiele goli i asyst w Europie ma do zdobycia.
Typuje, że Leo będzie leciał teraz na 1000 goli w karierze. Magiczna bariera. 1000 goli i 500 asyst. Jest to realne, bo ma bodaj 800 teraz jakoś.
Dodatkowo wiadomo - ponad 100 goli w reprezentacji i naprawdę niewiele mu brakuje, bo tylko 2 bramek.

4

@michal26 jasne, że nie wróci bo Laporta sprawił że musiał płakać, z resztą też się zgadzam i nawet fajnie, że trafił do bogatego PSG niż się tutaj kisić i chodzić z depresją po boisku patrząc jak Dembele psuje setę z Liverpoolem on tu kurła rozgrywał wszystkie obrony w lidze i wystawiał patelnie, ale najpierw mu się pozbyli Neymara, a potem wywalili na pysk Suareza I kupili kurła Coutinho z Dembem i Griezmannem, banda pajaców rozjebała nam klub. Teraz mamy wpizdu limit kontraktów i 34 letniego Lewego xD jprd

1

@NaFazieHitman nie zgadzam się w stosunku do Lewego, który mimo wszystko świetnym napastnikiem jest. Dembele tak. To prawda. Tak samo Raphinha. Nie rozumiem tego transferu...

0

@michal26 akurat nie narzekam na niego, ale jak zmieniła się diametralnie siła rażenia i Lewy może 2 lata jeszcze pogra na poziomie, oby.

0

@NaFazieHitman no zmieniła się, bo Lewy jak ma dobrych pomocników, to jest kocur.
Lewy jednak nie może mieć kuźwa tych Raphinhi i innych Dembeli, jeśli mamy bić się o tryplet..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?