La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

73

Jutro chyba najważniejszy mecz w mojej kibicowskiej karierze i chyba ostatni taki ważny, bo już od jakiegoś czasu tak człowiek nie przeżywa tego jak wtedy kiedy miał 15 lat. Taka porażka z Interem 2010 bolała bardzo długo, z kolei nie wyjście z grupy z LM jakoś mną nie wstrząsnęło.
Dla mnie jutrzejszy mecz jest duuuuużo ważniejszy niż jakiekolwiek El Clasico, jakikolwiek finał LM (nawet te z udziałem Barcelony), jakikolwiek mecz reprezentacji Polski (w sumie to po Euro 2012 jakoś porażki Polski po mnie totalnie spływają) i jeśli dojdzie do karnych to raczej wyłączę TV.
Oczywiście jak ARG przegra to mnie tutaj nie będzie. Nie będę się dobijał jaskiniowcami, którzy czekali aż Dania wyjaśni tą mizerną ARG i czekali co rundę na jej potknięcie. Wiem, że będzie tutaj maaaaasa śmiechu, bo piłkarz który dał temu klubowi tak wiele - przegrał finał i płacze i będzie ostry najazd na kibiców Leo. To pewne. Czekali na to od samego początku.

Jak człowiek ma 20, 25 czy 30 lat to już nie jest to samo. Masz piłkarzy których uwielbiasz jak Pedri czy Gavi, ale to nie ma porównania z tym jak miałeś te 12 czy 15 lat. Dla mnie takimi idolami był Henry, Ronaldinho i właśnie Messi (+Xavi/Iniesta/Alves/Villa, ale już nie w takim stopniu jak ta 3). I jutro ten 3, zdecydowanie największy idol z całej 3 ma szansę na najważniejszy tytuł w piłce nożnej. Dla mnie ten człowiek jest jak superbohater i z racji tego, że nie mam jakiś poważnych problemów w życiu (zdrowie, rachunki, wygląd, praca, znajomi) ani też nie doczekałem jeszcze takich dni w życiu jak ślub, narodziny dziecka (z tych pozytywnych) czy śmierć kogoś bliskiego (z tych negatywnych) to jutrzejszy dzień będzie dla mnie albo najwspanialszym dniem w dotychczasowym życiu, albo tym najgorszym.

8

@cris2706 Jedyne łzy jakie jutro zobaczysz u Messiego to łzy szczęścia.

4

@cris2706 Bez obrazy,ale trochę przesadzasz imo :)
Rozumiem finał jest ważny dla Leo,ale moim zdaniem ważniejsze jest,by Barca wróciła na szczyt np: wygrywając Ligę Mistrzów

22

@tomek8756 jest ważne, ale ja oglądałem Barcelonę rozjeżdżającą Real i inne potęgi Europy i wygrywającą potrójną koronę. Widziałem najlepszą drużynę w historii piłki zdobywającą 6 pucharów w rok, ale nie widziałem największego piłkarza w historii podnoszącego Puchar Świata. Czekałem na ten mecz od mundialu 2010, czyli ponad 12 lat.

0

@tomek8756 Dokładnie, życzę Leo wygranej w MS, ale dla mnie LM dla Barcy > Złoto Messiego. Klub zawsze ponad zawodnikami.

4

@cris2706 Oczekiwania i presja są przeogromne, ale wierzę, że się uda i jutro po 18:00 będziemy spełnionymi kibicami :)

3

@cris2706 pięknie napisane, ja mam podobnie jak ty

« Powrót do wszystkich komentarzy